Kurumsal

Müşteri memnuniyetini düşünerek çalışmalarını sürdüren Modarz Deri kalitesinden ödün vermemektedir. Firmamız, yaptığı işlerden büyük tecrübeler kazanarak sektöre hakim, piyasaya yön verebilen bir şirkettir.

Kalitesi ve özgün tasarımlarıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşan Modarz Deri bugün dünyanın en büyük markalarıyla iş birliği yapan ve çizgisiyle fark yaratan bir marka olarak sektörde öncü firma olarak konumlandı.

Deri giyimiyle ilgili tüm ürünleri uzman kadrolarıyla satışa sunan şirketimiz, kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede deri giyimi sektöründe tanınmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Bu sayede de sektöründe saygın ve öncü konuma gelmiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hakiki deriden sağlıklı ürünler, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Hakiki derinin işlenmesiyle ayakkabıda kaliteyi misyon edinen Modarz Deri; zamanla deriyi yaşamın içindeki tüm alanlarda tekrar yorumlayarak deri ceket, ayakkabı, çanta gibi ürünlerde de özgün ve kaliteli tasarımlara imza attı.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Modarz Deri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.